Pramoga Mergvakariui – Linksmybės Pataisos Mokykloje

Pramoga Mergvakariui – Linksmybės Pataisos Mokykloje

Planuojate mergvakarį? Trūksta linksmos ir originalios pramogos? Siūlome jums prisiminti jaunystę ir mokyklą. Grįžkite į mokyklos suolą linksmai – išbandykite pataisos mokyklą!

Jūsų laukia puiki staigmena mergvakario kaltininkei – pas jaunają atvažiuos 2 mokytojai ir pristatę jai jos neblizgančią pažymių knygutę pasiims ją su savimi į pataisos mokyklą ir pristatys Jums. O tuomet ir prasidės visos linksmybės!

Mokykloje mergvakario dalyvių laukia šios pamokėlės:

  • Tipinių vyro požymių atpažinimas.
  • Orientacijos tamsoje lavinimas.
  • Vyrų filosofija – bandysime suprasti apie ką šios būtybės mąsto.
  • Matematikos pamokėlė ir biudžeto tvarkymas, kad visuomet būtų pinigų naujam paltui ar aukštakulniams.
  • Drabužių skalbimas, indų plovimas, dulkių valymas ir kitų darbų įskiepijimas vyrui.
  • Žmonos elgesio pamokėlės – kaip gerti šampaną, daug ir greitai šnekėti telefonu su draugėmis ir gražinti savo išvaizdą bei figūrą.

Taip pat mergvakario kaltininkei – jaunajai esame paruošę originalią ir kokybišką mergvakario priesaiką, kurią ji turės perskaityti matant visoms savo draugėms. Jaunoji gaus ir mokyklos baigimo atestatą.

Merginos! Nepamirškite pasiimti fotoaparatų arba fotografuojančių telefonų, nes tikrai bus vaizdų, kuriuos norėsite įamžinti ir nenorėsite, jog jie prasmegtų į nebūtį.

Šį mergvakarį organizuojame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tačiau galime atvykti ir į kitus miestus taikant €0.5/km tarifą nuo artimiausio miesto, kuriame organizuojame mergvakarius.

Kainų lentelė:

Mergvakario dalyvių skaičius Kaina
2-7 merginos €150
8 merginos €160
9 merginos €170
10 merginų €180
11-12 merginų €190
13-14 merginų €200
15-16 merginų €210
17-20 €220

Renginio dalyvių skaičius turi būti patvirtintas ne vėliau kaip 3 dienos iki renginio. Jeigu dalyvių skaičius vėliau sumažėja – renginio kaina nėra mažinama. Užsakant mergvakario programą imamas €50 avansas, kuris nėra grąžinamas, jeigu atsisakote mergvakario organizavimo paslaugų.

Mergvakario pramogos galerija:

Užsakyti mergvakarį (į užklausas atsakome ir su jumis susisiekiame per kelias valandas):

[gocrazy_form event_lang_id=’23’ event_name=’Mergvakaris pataisos mokykloje’]