Mergvakario idėja Vilniuje – erotiniai pabėgimo kambariai

Mergvakario idėja Vilniuje – erotiniai pabėgimo kambariai

Pabėgimo kambariai Vilniuje – puiki idėja mergvakariui, o ypač, jei tie kambariai turi erotinę potekstę. Būtent tokie ir yra HotRoom pabėgimo kambariai Lolitos parduotuvė ir Grėjaus apartamentai. Vienu metu viename kambaryje gali dalyvauti iki 6 mergvakario dalyvių, o dviejuose – iki 12.

Rezervacija ir informacija +37062739146
Kaina €50/komandai
Adresas P. Lukšio g. 2, Vilnius
Trukmė ~60 minučių
Dalyvių skaičius 2-6 dalyvės/kambaryje

Pabėgimo kambarys Vilniuje Lolitos parduotuvė

Sekso žaisliukų parduotuvės savininkė Lolita – pasiutusi moteris. Ji jus užrakino savo tvirtovėje, iš kurios ištrūkti jūs turite per 60 minučių. Nepavykus – erotiniame sapne liksite amžinai! Pabėgimo kambarys – tikra erotikos prekių parduotuvė, kurioje gausu žaisliukų, vibratorių, sekso lėlių. Jūsų tikslas – rasti užuominas, spręsti galvosūkius, atrakinti spynas ir ištūkti!

Grėjaus Apartamentai – erotinis pabėgimo kambarys

Turbūt visi girdėjo apie knygą „50 Pilkų atspalvių“ ir jos pagrindinį herojų Kristianą Grėjų. Tikime, jog ne viena mergina paslapčia pagalvojo apie pakliuvimą į jo spąstus! Šiame kambaryje mergvakario metu suteiksime galimybę dalyvėms nusikelti į paslaptingą 50 Pilkų atspalvių pasaulį. Jūsų tikslas – surasti 1,5 mln. eurų kainuojantį paslaptingąjį Grėjaus botagą ir sveikoms ištūkti iš pabėgimų kambario.

Rezervuokite ekskursiją:

+37062739146

[juozapas_form send_to=“info@mergvakarioidejos.lt“]