Mergvakario idėja – plaukimas baidarėmis

Mergvakario idėja – plaukimas baidarėmis

Mergvakario idėjosŠiltuoju metų laiku mergvakarį švenčiančioms merginoms itin aktuali pramoga gali būti baidarės. Plaukimą baidarėmis siūlome Vilniaus mieste šiomis upėmis – Nerimi, Vilnele ir Voke. Plaukimus organizuojame susirinkus bent 6 mergvakarį švenčiančių merginų kompanijai, siūlome plaukti kokybiškomis dvivietėmis baidarėmis, suteikiame transportavimą, irklus, gelbėjimosi liemenes. Baidarės Vilniuje siūlo plaukti šiais maršrutais:

Neries upe plaukti nėra sudėtinga ir ji puikiai tinka mergvakario šventimui. Nerimi siūlome plaukti dieną arba naktį, maršrutą galima pradėti Valakmpių antrąjame pliaže arba Ožkiniuose, o pabaigti rekomenduojame šalia Baltojo tilto. Esant šešių arba daugiau merginų kompanijai dieninis maršrutas su transportavimu kainuos 8 eurai/asmeniui, naktinis plaukimas – 10 eurų/žmogui, jeigu 6 merginos nesusirinks teks mokėti ir transportavimo kainą, kuri tikrai nėra didelė.

Plaukti Vilnelės upe rekomenduojame toms merginoms, kurios jau yra išbandžiusios plaukimą baidarėmis, žino kaip valdyti baidares, išvengti akmenų ir kitų kliūčių ir jokiu būdu nėra apsvaigusios nuo alkoholio. Galimos maršruto pradžios yra Belmonto kriokliai arba Naujosios Vilnios užtvanka, o pabaiga ta pati kaip plaukime Neries upe – Baltasis tiltas. Šio plaukimo baidarėmis kaina mergvakario proga yra 10 eurų merginai, susirinkus 6 arba daugiau merginų kompanijai, į šią kainą yra įskaičiuota kokybiškų dviviečių baidarių, irklų, gelbėjimosi liemenių nuoma ir transportavimas nuo Baltojo tilto iki pradžios taško.

Vokė yra ne tokia populiari upė tarp pramogautojų kaip Neris ar Vilnelė, tačiau merginoms, kurios yra išbandžiusios Nerį ir Vilnelį ši upė gali būti kaip tik! Maršruto pradžią siūlome Mūrinės Vokės užtvanką, o pabaigą – Grigiškes, ten kur Vokė įteka į Nerį. Plaukimo baidarėmis Vokės upe kaina – 10 eurų už dalyvaujančią mergvakario dalyvę + nuvežimas, kurio kaina yra 0.4 eur/km.

Mergvakarioidejos.lt plaukimą baidarėmis Neries ir Vilnelės upe su http://baidaresvilniuje.lt yra išbandę savo kailiu ir tikrai rekomenduoja draugišką ir padedantį personalą, kokybiškas baidares!

Rezervuokite plaukimą dabar! Susisiekite +37062739146 arba info@mergvakarioidejos.lt .

Baidarių nuomos Vilniuje galerija: