Idėja mergvakariui – Pabėgimo Kambarys

Idėja mergvakariui – Pabėgimo Kambarys

Mergvakario idėjosPastaruoju metu sparčiai populiarėjantys pabėgimo kambariai yra puikus pasirinkimas mergvakario šventimui. Žaidimo principas – visos merginos yra užrakinamos kambaryje, kuriame ieškodamos užuominų, spręsdamos užduotis einate link išėjimo. Šio žaidimo tikslas – išsilaisvinti iš kambario kuo greičiau.

Ar kada pagalvojote, koks būtų jausmas, jei jus užrakintų kambaryje, įjungtų laikmatį ir vienintelis būdas išsilaisvint būtų išspręsti užduotis ir rasti išėjimą? Turbūt matėte tokio scenarijaus filmą ir galvojote, o kas būtų, jei aktoriaus vietoj būčiau aš? Taigi, turite puikią progą tai išbandyti!

Ši mergvakario idėja puikiai tiks jūsų šventei, nes visos dalyvės bus įtraukiamos, kiekviena panelė turės savo rolę, veiklą. Užduočių kambarys suplanuotas taip, kad viso nuotykio trukmė yra 60 minučių, taigi po šios pramogos galėsite tęsti savo mergvakario nuotykius ir vykti pramogauti kitur. Norint išsilaisvinti iš šio nuotykių kambario yra reikalingas komandinis darbas, jeigu būsite individualistė ir nepadėsite savo draugėms, tai greičiausiai taip ir liksite kambaryje.

Mergvakarioidejos.lt patys išbandė šią pramogą ir tikrai rekomenduoja Jums!

Šiame nuotykių kambaryje mergvakarį švęsti rekomenduojame nuo 4 iki 8 (blogiausiu atveju 10) merginų. Kaina vienai dalyvei – 13 eurų.

Rezervuokite laiką dabar! +37062739146 arba info@mergvakarioidejos.lt

Išsilaisvinimo kambario galerija: